Cariere

Te așteptăm!

AROBS Transilvania Software caută permanent specialiști în domeniul IT. Fiind o companie dinamică, avem mereu nevoie de experți în devenire, dornici de afirmare și însetați de succes. Dacă dorești să devii membru(a) a unei echipe de oameni inteligenți și deschiși la tot ce este nou, poți să ne trimiți CV-ul tău în orice moment pe adresa: hr@arobs.com. Noi îl vom analiza cu atenție, urmând să te contactăm la apariția unei oportunități de angajare potrivite profilului tău.

Posturi vacante:

  • Specialist vânzări soluții software

    Cerințe:
    – Studii superioare finalizate in domeniul economic sau tehnic
    – Experienta de minim 2 ani in vanzari
    – Abilitati excelente de comunicare si negociere, prezentare profesionala
    – Disponibilitate pentru deplasari frecvente
    – Permis de conducere categoria B.

    Beneficii:
    – Pachet salarial motivant
    – Bonusuri lunare si anuale corelate cu performanta
    – Acces la training-uri si cursuri de perfectionare
    – Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o companie in expansiune
    – Masina de firma, laptop si telefon
    – Asigurare de sanatate si alte beneficii

    Mai multe detalii legate de acest post găsiți AICI

  • Tehnician instalari sisteme GPS

    Cerințe:
    – Studii medii tehnice
    – Experienta in montarea dispozitivelor similare alarmelor auto/radio auto
    – Cunostinte foarte bune de electrica si electronica auto
    – Cunostinte in utilizarea aplicatiilor PC si mobile, un plus este cunoasterea aplicatiilor de diagnoza auto;
    – Un plus reprezinta cunoasterea protocoalelor auto CAN/FMS;
    – Disponibilitate la deplasari in afara orasului (peste 50% din timp);

    Responsabilități:
    – Instalarea și verificarea dispozitivelor de monitorizare GPS
    – Relationare directa cu clientii (firme care detin flota auto)
    – Interactiune cu departamentele de vanzari, livrari si suport tehnic