Hol? Arad, Bukarest, Temesvár, Kolozsvár és Brassó

Feladatok:

  • Közvetlenül felelős a célok eléréséért
  • Reklámozza és értékesíti a TrackGPS funkciót, amelyek teljes körű megoldást kínálnak a GPS flotta felügyeletére és irányítására.
  • Az AROBS Transilvania Software portfóliója és termékei alapján meghatározza a piaci követelményeket.
  • Stratégiákat javasol a TrackGPS megoldás népszerűsítésére
  • Az AROBS Transilvania Software ügyfelei számára történő értékesítési folyamatok kezelése.
  • Kapcsolatkezelés az AROBS Transilvania Software partnereivel
  • Ügyfelek kéréseire, személyre szabott megoldások kifejlesztésével kapcsolatos információk gyűjtése és továbbítása
  • Árajánlatok, műszaki dokumentációt, kereskedelmi szerződéseket összeállítása, és ezek nyomon követése
  • A prezentációkat és a demók készítése potenciális vásárlók számára
  • Tájékozódás a termékek részletes ismerete és a piacon való elhelyezésük érdekében
  • Aktív részvétel az ügyfelek elégedettségének növelésében azok igényeinek kielégítésével, személyre szabott megoldásokkal
  • A kirendelt ügyfélportfólió fejlesztése
  • A jelenlegi ügyfelekkel való kapcsolattartás és fejlesztés
  • Rendszeres jelentések a végzett tevékenységről

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség (a műszaki végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 2 év értékesítői tapasztalat
  • Előny jelent a szoftveres megoldások, a műszaki megoldások vagy a GPS-megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek, szervezőkészség
  • Jó szervezői képességek
  • IT & C ismeretek
  • Proaktív hozzáállás
  • Eredményközpontúság
  • A határidők betartására és a cél elérése
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség, jó kommunikációs készség
  • Gyakori kiszállások a kirendelt területre
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Jó angol nyelvtudás
  • Jó számítógépes ismeretek (Excel, Word, Powerpoint, CRM)

Szerzett előnyök:

  • Jó fizetés a teljesítménynek megfelelően
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan bővülő cégnél

A TrackGPS funkciók olyan kis-, közép- és nagyvállalatok számára ajánlottak, akik a flottaköltségek csökkentésével kívánják hatékonyabbá tenni a tevékenységeiket. Az alkalmazás valós idejű GPS-adatokat gyűjt a terepen lévő járművektől, és ezek alapján jelentéseket készít grafikonok vagy táblázatok formájában, melyek lehetővé teszik az adatok elemzését és összehasonlítását bizonyos paraméterek szerint.

Mit tudunk nyújtani önnek?

Elérhetőségek

  • Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, jpg, gif, png, docx.

MÁS ÜRES ÁLLÁSHELYEK:

GÉPJÁRMŰ/FELSZERELÉSI SZERELŐ

Hol? Kolozsvár, Jászvásár és Bukarest Feladatok: GPS/fogyasztást megfigyelő eszközök telepítése/ellenőrzése a cég kedvezményezettjeinek járművein, a [...]