Hol? Kolozsvár, Jászvásár és Bukarest

Feladatok:

  • GPS/fogyasztást megfigyelő eszközök telepítése/ellenőrzése a cég kedvezményezettjeinek járművein, a beérkezett megrendelések alapján.
  • Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel (autóflottákkal rendelkező cégek esetén)
  • Az ügyfél igényeink kiszolgálása
  • Nagyfokú felelősségérzet
  • Gyakori kapcsolattartás az értékesítési, szállítási és műszaki segítséget biztosító osztályokkal

Követelmények:

  • Középiskolai műszaki tanulmányok
  • Hasonló autó/rádiós riasztóberendezések telepítésében szerzett tapasztalat
  • Jó elektromosságtani és autóipari elektronikai ismeretek
  • A számítógépes és mobilalkalmazások használatának ismerete, a járműdiagnosztikai alkalmazások ismerete előnyt jelent
  • A CAN/FMS járműves protokollok ismerete előnyt jelent
  • Kapcsolattartási készségek az ügyfelekkel
  • Városon kívüli utazások (a munkaidő több mint 50% -át képezi)
  • Túlórázás

Szerzett előnyök:

  • Jó fizetés a teljesítménynek megfelelően
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan bővülő cégnél

A funkciók olyan kis-, közép- és nagyvállalatok számára ajánlottak, akik a flottaköltségek csökkentésével kívánják hatékonyabbá tenni a tevékenységeiket. Az alkalmazás valós idejű GPS-adatokat gyűjt a terepen lévő járművektől, és ezek alapján jelentéseket készít grafikonok vagy táblázatok formájában, melyek lehetővé teszik az adatok elemzését és összehasonlítását bizonyos paraméterek szerint.

Mit tudunk nyújtani önnek?

Elérhetőségek

  • Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, jpg, gif, png, docx.

MÁS ÜRES ÁLLÁSHELYEK:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Hol? Arad, Bukarest, Temesvár, Kolozsvár és Brassó Feladatok: Közvetlenül felelős a célok eléréséértReklámozza és értékesíti [...]