Locație: Cluj-Napoca

Responsabilități:

  • Organizează instalările sistemelor TrackGPS (informare client, realizare de procese verbale de confirmare a instalării din partea clientului);
  • Rezolvă și răspunde la solicitările primite din partea clientului referitoare la instalări/dezinstalări/reinstalări de dispozitive;
  • Colaborează cu membrii echipei din care face parte;
  • Organizează (prin intermediul e-mail-ului) programul activităților de muncă pentru tehnicienii electroniști în vederea efectuării instalărilor/diagnozelor de GPS din zona alocată;
  • Colaborează cu colegii din departamentul Suport Tehnic pentru rezolvarea tuturor problemelor clienților;
  • Preia și transmite sesizările clienților către departamentul Suport Tehnic;
  • Realizează comenzile de instalare/dezinstalare/diagnoză a dispozitivelor către service-urile partenere;
  • Contactează beneficiarii în vederea instalării dispozitivelor și stabilește cu aceștia data și locul intervenției;
  • Comunică permanent cu clientul în vederea îndeplinirii anumitor condiții pentru instalarea unui dispozitiv/senzor;
  • Monitorizează și închide sesizările (sub formă de ticket).

Profilul candidatului: :

  • Studii superioare în domeniul economic sau tehnic;
  • Excelente abilități de comunicare, prezentare profesională;
  • Bune abilități de organizare și planificare a muncii;
  • Atitudine proactivă;
  • Orientare spre rezultate;
  • Flexibilitate, adaptabilitate, comunicare;
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC (Excel, Word, PowerPoint).

Despre noi:

TrackGPS este o soluție de monitorizare a flotei auto prin GPS dezvoltată de compania AROBS și utilizată în prezent de mai mult de 4500 de clienți din România cu peste 70.000 de mașini.

TrackGPS este destinată firmelor mici, mijlocii și mari care doresc să-și eficientizeze activitatea prin reducerea costurilor cu flota auto. Aplicația colectează date în timp real de la autovehiculele monitorizate și pe baza acestora generează rapoarte sub formă de grafic sau tabel care permit analizarea și compararea datelor prezentate în funcție de anumiți parametri: perioada, vehicul, divizie, traseu.

Ce oferim?

  • Pachet salarial motivant
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei într-o companie aflată în expansiune
  • Asigurare de sănătate Allianz Țiriac
  • Program de lucru flexibil
  • Activități de implicare comunitară
  • Training-uri interne și participarea la evenimente specifice
  • Bonusuri de performanță
  • Un parcurs profesional bine definit
  • Un mediu profesional prietenos
  • Teambuilding-uri
  • Oportunitatea de a lucra în cadrul unor proiecte care folosesc tehnologii de ultimă oră (automotive / științele vieții / IoT)
  • *Poți aplica prin intermediul formularului de mai sus sau trimițând CV-ul tău actualizat pe adresa de e-mail: irina.petrea@trackgps.ro

Contact

  • Accepted file types: pdf, doc, jpg, gif, png, docx, Max. file size: 18 MB.
  • DISCLAIMER

    *Poți aplica prin intermediul formularului de mai sus sau trimițând CV-ul tău actualizat pe adresa de e-mail: recruitment@arobs.com.

    *În cazul în care expertiza ta se potrivește cerințelor noastre, ne vom asigura că vei fi contactat cât mai curând posibil.

    *În alte cazuri, ne vom asigura că îți protejăm datele și te vom contacta dacă și când oportunitățile noastre se vor potrivi experienței tale.

ALTE POSTURI VACANTE:

Reprezentant Vânzări TrackGPS

Locații: București, Cluj Responsabilități: Responsabil în mod direct de atingerea obiectivelor;Promovează și vinde soluția TrackGPS;Identifică [...]

HR MANAGER

HR MANAGER

Locație: Cluj-Napoca Responsabilități Definește, creează și implementează politici și proceduri de HR pentru departamentul de TrackGPSStabilește strategia departamentului HR pe toate [...]