Locații: Cluj-Napoca

Responsabilități:

  • Instalarea/verificarea dispozitivelor de monitorizare GPS/consum pe vehiculele beneficiarilor firmei, în urma comenzilor primite
  • Relaționare directă cu clienții (firme care dețin flote auto)
  • Orientare spre nevoile clientului
  • Grad ridicat de responsabilitate a propriilor acțiuni
  • Interacțiune frecventă cu departamentele de vânzări, livrări și suport tehnic

Cerințe:

  • Studii medii tehnice
  • Experiență în montarea dispozitivelor similare alarmelor auto/radio auto
  • Cunoștințe foarte bune de electrică și electronică auto
  • Cunoștințe în utilizarea aplicațiilor PC și mobile, un plus este cunoașterea aplicațiilor de diagnoză auto
  • Un plus reprezintă cunoașterea protocoalelor auto CAN/FMS
  • Abilități de relaționare cu clienții
  • Disponibilitate la deplasări în afara orașului (peste 50% din timp)
  • Disponibilitate la program prelungit

Soluțiile sunt destinate firmelor mici, mijlocii și mari care doresc să-și eficientizeze activitatea prin reducerea costurilor cu flota auto. Aplicația colectează date în timp real prin GPS de la autovehiculele din teren și pe baza acestora generează rapoarte sub formă de grafic sau tabel care permit analizarea și compararea datelor prezentate în funcție de anumiți parametri.

Ce oferim?

  • Pachet salarial motivant corelat cu performanța
  • Asigurare de sănătate prin Alianz Tiriac
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei într-o companie aflată în expansiune
  • Beneficii sportive
  • Training-uri interne și alte evenimente
  • Bonusuri de recomandare
  • Examene și certificări organizate de către companie pentru dezvoltarea profesionala a angajaților
  • Un mediu profesional, prietenos și orientat spre echipa

Contact